IBEROTEL MAKADI SARAYA

Tento hotel je součástí rozlehlého resortu, který tvoří jakési samostatné městečko s obchůdky, restauracemi ale třeba i bankou. Má výbornou polohu a pečlivě udržované prostranství.
Na všechny zde poskytované služby pějí hosté jen a jen chválu, ať už jde o ubytování, čistotu, ochotu nebo nefalšovaný zájem personálu aby se zde host cítil výborně.
Klient má možnost vybrat z několika restaurací kde se najíst, záleží na momentální chuti. Ve všech se podává jídlo vysoké kvality.
Na pláž se dostanete během pěti až deseti minut procházkou přes přilehlé hotelové zahrady. Malý útes v moři vyzývá k prozkoumání podmořského života.
Hotel nabízí dobře organizovaný program pro děti, pro aktivnější jedince četné sportovní aktivity a pro milovníky golfu je k dispozici kilometr vzdálené golfové hřiště.
Ubytování zde lze doporučit všem včetně nejnáročnějších klientů. V mnohých hostech zanechává pobyt hluboký dojem a vrací se sem opakovaně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>