IBEROTEL CLUB FANARA

Luxusní resort se nachází na vyvýšenině nad vlastní pláží. Jeho pokoje jsou prostorné, čisté a vkusně zařízené vším, co si člověk na dovolené může přát. Personál je velmi milý a snaživý.
Nabízená mezinárodní strava odpovídá vysokému standardu služeb, které hotel poskytuje, vše je chutné, čerstvé a v dostatečném množství.
Na písečnou pláž se lze dostat po dlouhém schodišti. Již kousek od pobřeží se dají pozorovat pestré rybky. Dále se nachází krásný barevný útes. Bohužel molo zatím není vybudováno. Moře je zde klidné, i pokud u blízkých hotelů visí červená vlajka omezující koupání kvůli vlnám.
Hosté si chválí tým animátorů, jejich programy je baví a neobtěžují. Pokud chce být někdo stranou od kolektivní zábavy, vždy si lze u jednoho z mnoha bazénů nalézt místo, kde nebude ničím rušen. Také nabídka sportovního vyžití je celkem bohatá a každý se nějak zabaví. Z terasy hotelu lze pozorovat západ slunce.
Hotel ocení všechny kategorie turistů, bohužel nelze jej doporučit osobám se špatnou pohyblivostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>