IBEROTEL AQUAMARINE RESORT

Nově postavený velice rozlehlý resort se nachází přímo na písečné pláži. Disponuje prostornými pokoji, které jsou perfektně vybaveny. Všichni zaměstnanci se k hostům chovají zdvořile a jsou připraveni vyjít jim vstříc v každé situaci.
Bohatou, rozmanitou a chutnou nabídku stravy si všichni chválí a shodují se, že je téměř nemožné stihnout ochutnat vše. Na výběr je několik restaurací, kde budete služeb využívat.
V čem jsou návštěvníci dále jednotní je částečné zklamání z pláže. Důvodem je velmi, ale velmi pozvolně se svažující moře.. Pro děti vhodné, na plavání nikoliv. Molo, které by přístup do hloubky usnadňovalo, prozatím chybí.
Hotel toto však kompenzuje svým prostranstvím, kde se nachází 25 bazénů včetně aquaparku se skluzavkami a tobogány, o lehátka není nouze. O zeleň je zde velmi dobře postaráno, není problém lehnout si do stínu pod palmu přímo na trávník. Všude je vzorně čisto. Vybírat si je možno z tradičně širokého spektra sportovních aktivit. Poblíž se nachází menší centrum s nákupními možnostmi.
Resort svým přístupem, poskytovanými službami a příjemnou atmosférou uspokojuje i náročnější klienty, jediným mínusem je mělké moře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>