IBEROSTAR TIARA BEACH

Hotel se nachází na klidnějším místě Slunečného pobřeží stranou od nejrušnějšího centra. Disponuje pěknými prostornými pokoji s moderním vybavením. Veškerý personál je milý a vstřícný a dá se s ním dobře domluvit. Ve všech prostorách je perfektně uklizeno.
Se stravou, kterou hotel nabízí formou all inclusive, jsou hosté velmi spokojeni. Nabídka je pestrá, obměňuje se, vše doplňují, každý si zde vždy najde to svoje. Také koktejly připravují velmi chutné.
Na pláž se dostanete po dvou stech metrech přes písečné duny.
Během dne probíhají animační programy, hostům je k dipozici též řada sportovního vyžití včetně fitness centra. Za večerní zábavou a nákupy je možno vyrazit do centra Slunečného pobřeží, za poznáním do historického Nessebaru.
Celkově si pobyt a celkovou úroveň hosté velmi chválí, dle jejich reakcí se jedná o jeden z nejkvalitnějších hotelů v oblasti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>