IBEROSTAR ROSE HALL BEACH, SUITES A GRAND

Rozlehlý komplex se rozkládá u pláže Montego Bay a tvoří jej tři resorty, přičemž nejluxusnější Grand ubytovává pouze dospělé a jeho klienti mohu využívat služeb zbývajících dvou. Pokoje jsou čisté a vybavené vším potřebným, zařízení funguje bez problémů. Personál svou práci vykonává s úsměvem a je přátelský.
Se stravou jsou hosté spokojeni, k dispozici je několik restaurací. Ve všech je jídlo chutné a čerstvé, výběr z nepřeberného množství a čistota prostor naprosto odpovídá vysoké úrovni resortu.
Pláž je čistá po celý den na ní lze nalézt volná lehátka. Je oblíbeným místem pro konání svatebních obřadů, denně můžete vidět alespoň jeden.
Nabídka sportovního a volnočasového vyžití je bohatá, každý si přijde na své. Na pláž se dá provozovat kitesurfing, v okolí je několik golfových hřišť.
Nákupní možnosti v centru, kam jezdí autobus zdarma nebo v Montego Bay, kam se lze dostat taxíkem nebo linkovým autobusem. Hosté upozorňují, že taxi zamluvené hotelem je několikrát dražší než odchycené na ulici. Také cigarety nakupovat na letišti, v obchodech stojí krabička 12 USD.
Pobyt zde je vhodný převážně pro náročné klienty, kteří ocení vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>