IBEROSTAR PLAYA ALAMEDA

Hotelový komplex se nachází na úplném okraji poloostrova, do centra Varadera je to 14 kilometrů. Ubytování probíhá v dostatečně velkých pokojích, které jsou čisté a dobře vybavené. Personál je snaživý a milý i bez dýška, ale nějakým malým dárkem jim samozřejmě uděláte radost a oni vám následně také.
Strava je rozmanitá a většině hostů chutná, nabízí se plno mořských pokrmů, ovoce, zeleniny, zákusků a chutných koktejlů. Pokud dostanete kdykoliv hlad, seženete něco po celých 24 hodin.
Na široké čisté pláži je dostatek lehátek, ale některá jsou proleželá a nepohodlná. Hotelu je potápěčská základna, kterou hosté chválí. Dále je možnost využít mnoha nabídek sportovního vyžití nebo se nechat zabavit od animátorů a při soutěžích vyhrát lahev kubánského bílého rumu.
K dopravě do centra Varadera lze využít místní autobus, kterým tam dojedete zhruba za půl hodiny. Cca 20 minut jízdy se nachází delfinárium. Poblíž jsou dva jachetní přístavy, ze kterých se pořádají vyhlídkové plavby podél pobřeží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>