IBEROSTAR ENSENACHOS

Luxusní resort leží na ostrově Cayo Ensenachos v tropické zahradě u pláže. Skládá se ze třech částí – jedna pro rodiny s dětmi, druhá pro klienty starší 18 let a třetí s luxusními vilkami pro hosty od 14 let. Disponuje prostornými pěknými pokoji. Díky vysoké vlhkosti v oblasti je v některých pokojích zvláštní vzduch. Úklid by podle některých hostů mohl být důkladnější. Některé matrace jsou silně proleželé. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování all inclusive formou bufetů. Kromě hlavní restaurace jsou k dispozici ještě čtyři a la carte restaurace. Jídlo je dobré, ale nabídka by především u snídaní mohla být rozmanitější. Hosté také postrádají místní kuchyni.
Pláž s jemným bílým pískem leží přímo před hotelem a lehátka a slunečníky mají hosté zdarma. Vstup do moře pozvolný, voda průzračná. Místo je vhodné pro šnorchlování.
Animační tým svou práci odvádí dobře a ty, co nemají zájem se účastnit, neruší. Večer se konají většinou taneční vystoupení vysoké kvality. Na hotelu probíhají různé kurzy, na pláži možnost vodních sportů. Najdete tu fitness, wellness centrum nebo knihovnu.
Hotel leží osamoceně, na výlety je tudíž nutné zapůjčit si automobil nebo kolo. Nedaleko leží delfinárium. Přístup k internetu je špatný a drahý.
Hotel je vhodný pro náročnou klientelu především pro odpočinkovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>