IBEROSTAR CRETA MARINE

Rozlehlý čistý hotel se nachází v pěkné zahradě nad třemi zálivy na klidném místě. Hosty ubytovává především v bungalovech. Pokoje jsou prostorné a pro prožití spokojené dovolené jim nic nechybí. Personál usměvavý a milý.
Se stravou jsou hosté spokojeni, výběrem i chutí uspokojí každého. Vyplatí se zakoupit program all inclusive.
Pláž si hosté moc nechválí, jde o tři betonové zálivy, pokrývá je hrubší písek s oblázky. Koupání v moři není téměř možné. Lehátka a slunečníky za poplatek. Někteří chodí přes sousední hotely na pláž vzdálenou cca kilometr. V hotelu jsou tři bazény se slanou vodou, lehátka a slunečníky u nich však bývají v časných hodinách zarezervovaná.
V hotelu probíhá animační program a večerní show, jednou týdně na pláži párty, na kterou se však platí vstupné 10 €. V blízkém okolí je pouze jeden minimarket, do letoviska Panormo je to cca 3 kilometry. Autobusová zastávka, ze které se dá dojet třeba do Rethymna, stojí u hotelu.
Celkově je hotel vhodný pro lidi, kterým nevadí poloha mimo rušné centrum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>