IBEROSTAR CLUB CALA BARCA

Rozlehlý hotel tvoří několik třípatrových budov rozmístěných v borovém háji v zálivu, stranou od rušných center. Disponuje běžně vybavenými pokoji, personál je přátelský a milý.
Stravu si hosté chválí, je bohatá a rozmanitá a každý si najde něco podle své chutí. Atmosféra v hlavní restauraci je poněkud hlučná, je tu mnoho hostů a dětí.
Hotelová pláž není pláž v pravém slova smyslu, je to záliv a vstup do moře je hodně kamenitý. Nebývá však přeplněná a dá se tu i šnorchlovat. V hotelu je pět bazénů a kdo si přeje písčitou pláž, v okolí jich je během dvaceti minut chůze dostupných několik.
Nabídka sportovního vyžití v hotelu je bohatá, animační tým se postará o děti všech věkových kategorií a po celý den organizuje program pro všechny hosty. Večer se konají různá představení a hosté si je chválí a dobře se baví.
Vzhledem k tomu, že se jedná o rodinný hotel a bývá zde opravdu hodně dětí, není vhodný pro turisty hledající především klid a odpočinek. V okolí se nachází přírodní rezervace Mondrago, do ostatních středisek se dá dobře dostat místní dopravou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>