IBEROSTAR BELLIS

Hotel se nachází u pláže v oblasti Belek. Různé typy pokojů jsou rozmístěné po hlavní budově a v bungalovech v zahradě, názory na jejich stav a čistotu se značně liší. Někomu prý nevyluxují a nevytřou po celý pobyt, jinému bez problémů denně. Některé z pokojů by potřebovaly rekonstrukci. Personál je většinou milý a ochotný, někomu přijde mladý a nezkušený.
Názory na stravu se také liší, těm, co si stěžují, vadí malá rozmanitost a opakující se výběr. Zmiňují i málo tureckých specialit.
Pláž leží před hotelem, je prostorná, písčitá, poměrně čistá, lehátka a slunečníky na ní zdarma, ale bývají brzy po ránu rezervovaná.
Animátoři se snaží a jejich pestrý program se lidem líbí. Každý si zde najde svoje, v případě nezájmu nejsou dotěrní a člověk si může užít klidu ničím a nikým nerušen. K dispozici je bazén se skluzavkami.
Nákupní možnosti jsou v hotelu, vyplatí se cestovat do větších letovisek v okolí.
Mnoho hostů, kteří hotel několikrát navštívili v minulosti se shoduje, že poslední rok jeho úroveň značně klesla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>