IBEROSTAR ALBUFERA PARK

Hotel známého luxusního řetězce se nachází přímo u dlouhé krásné pláže. Disponuje moderními, čistými, prostornými pokoji s oddělenou ložnicí. Personál se velmi snaží a se službami jsou hosté spokojeni.
Stravu hodnotí také kladně, nabídka je pestrá a pokrmy chutné. Konají se tematické večeře. Akorát k atmosféře v jídelně mají někteří námitky, je malá, plná a hlučná a pokud je to možné, doporučují jíst venku na terase.
Pláž s jemným bílým pískem se nachází přímo před hotelem. Je čistá, stejně jako moře. Lehátka a slunečníky za poplatek, v plné sezoně je jistější si je zarezervovat, ale většinou se nějaký volný set najde.
Animační program v hotelu si hosté chválí, dobře je postaráno o děti. Dále je možné využít některé ze sportovních nabídek v hotelu nebo si zajít na masáž.
Hotel leží v relativně klidném prostředí, v okolí je několik obchodů. Do rušnějších center se dostanete autobusy nebo taxíky. Nedaleko leží národní park Albufera a za návštěvu stojí středisko Alcudia se svými historickými pamětihodnostmi nebo nočními trhy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>