HOUDA YASMINE

Hotel se nachází v turistické oblasti Yasmine Hammamet a leží asi 300 metrů od pláže a nedaleko jachetních přístavu. Disponuje pokoji se starším vybavením, ale snaží se je udržovat v dobrém stavu. Některým připadají čisté, jiným nikoliv. Rozdílné názory panují i na ochotu a kompetentnost personálu.
Stravování nabízí jako all inclusive. Zde opět záleží na očekáváních a chuti jednotlivých cestujících, někdo je spokojen a jiný si nevybere.
Na pláž se dostanete přes místní komunikaci a kolem sousedního resortu po cca 300 metrech. Je písčitá s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
Během dne se pořádají animační programy a je možné využít sportovního zázemí.
V okolí najdete mnoho obchůdků a restaurací. Nedaleko je též zábavní centrum a jachetní přístav. Doprava po okolí je možná autobusy, vlakem a taxíky.
Hotel je vhodný převážně pro méně náročné zákazníky, kteří ocení blízkost živého centra s mnoha možnostmi zábavy. Jezdí sem převážně mladší generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>