HOTEL TYSANDROS

Hotel leží u na promenádě v centru letoviska Giardini Naxos. Hosty ubytovává v pěkných čistých pokojích. Požadavek na pokoje s balkonem a výhledem na moře je potřeba nahlásit předem, k dispozici jsou za příplatek. Vzhledem k poloze v centru některým lidem vadí hlučnější okolí v pozdních hodinách. Personál je milý a vstřícný.
Snídaně nabízené v rámci pobytu hosté chválí a jsou s nimi spokojeni. Nabídka je dostatečně pestrá. Ostatní chody se vyplatí kupovat v okolních restauracích, kde vaří chutně a vždy si vyberete podle momentální chuti.
Pláž leží přes místní komunikaci. Pokrývá ji hrubší písek. Slunečníky a osušku obdrží hosté na recepci zdarma. Na ostatních soukromých plážích se za servis platí.
Hotel nemá bazén. Wifi je v areálu zdarma. Volný čas můžete strávit při vodních sportech provozovaných na pláži nebo procházkou po městečku. Doporučují se výlety do okolí, místními lákadly jsou třeba Etna, Taormina nebo nedaleké Liparské ostrovy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>