HOTEL REEF

Menší hotel leží v zahradě přímo na pláži. Ubytování nabízí v jednoduše vybavených pokojích, které plně odpovídají kategorizaci hotelu. V areálu je čisto a zaměstnanci jsou milí a ochotní.
Strava se podává formou bufetu a na výběr je polopenze nebo all inclusive. Podávané pokrmy jsou kvalitní a chutné. Nepravidelně se konají tematické večery.
Pláž se světlým pískem leží před hotelem, časy kdy se dá koupat se řídí přílivem a odlivem. Využít se dá též velký bazén na hotelu. Na pláži se pohybují prodejci suvenýrů a výletů.
Na hotelu probíhá přes den klidný animační program a k dispozici jsou i různá sportovní náčiní. Wifi zdarma. Když už je člověk v Keni, měl by podniknout výlet na safari.
V pěší vzdálenosti najdete supermarket s potravinami a základními potřebami. Další nákupní centra jsou nedaleko, možný je výlet do Mombasy.
Hotel je vhodný pro cestovatele, kteří nehledají luxus, ale chtějí si odpočinout v pěkném prostředí s dobrým jídlem a podniknout výlet na safari.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>