HOTEL PALM BEACH RESORT

Středně velký hotel se skládá z několika budov a leží přímo na pláži. Jeho pokoje jsou vybavené vším potřebným, personál je z většiny velmi vstřícný. Pouze malá část hostů si stěžuje na menší ochotu při řešení problémů na recepci. Všude je pečlivě uklizeno.
Strava je hodnocena veskrze kladně, ale najdou se i tací, kterým nevyhovovala. Ti zmiňují malý výběr, převařené a málo kořeněné jídlo.
Pláž je menší, čistá a moře se svažuje pozvolna, je tedy vhodné pro děti. Plavci se však nemusí bát, že by hloubka byla nedosažitelná. K dispozici je i molo. Poblíž sice není žádný útes, kromě pozorování pár zbloudilých rybiček si zde však člověk může zaplavat s delfínem, který se tu zdržuje docela často.
Hosté si chválí animační program, zázemí pro děti však považují za nedostatečné. V okolí probíhá výstavba dalších hotelů, která však nikterak nevyrušuje a člověk si zde může vychutnat svůj klid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>