HOTEL NIMFA

Hotel se nachází u menšího letoviska Živogošče cca 20 kilometrů od Makarské. Tvoří jej starší hlavní budova (pokoje s balkony) a několik později dostavěných pavilonů. Vybavení pokojů je skromnější, ale dostatečné a úklid probíhá pravidelně. Parkoviště má podle některých malou kapacitu. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Strava all inclusive hostům chutná. Výběr je bohatý, jedině u snídaní by někteří uvítali trošku více rozmanitosti. Se zbytkem jsou spokojeni, denně si mají z čeho vybírat a chuťově si najdou podle svých představ.
Na pláž a z pláže vede cesta po mnoha schodech, což by mohlo překážet pohybově omezeným a rodinám s kočárky. Lehátka a slunečníky za poplatek. U baru (automatu) u bazénu si lidé stěžují na velké množství vos, které obtěžují při čepování nápojů i následném pití. Je tu nutná zvýšená opatrnost.
Pro děti i dospělé probíhají animační programy, většinou ve francouzštině. Dále mají hosté možnost vyžít sportovních zařízení. Možné jsou výlety do okolí nebo do sousedních letovisek (Makarská cca 20 kilometrů, Igrane 2 kilometry).
Hotel je vhodný pro strávení klidné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>