HOTEL NEPTUN

Hotel a jeho pět depandancí se nacházejí na pláži asi 700 metrů od centra letoviska Tučepi. Ubytování nabízí v pěkných pokojích s moderním vybavením, které by v roce 2014 měly být po renovaci. Pokoje v depandancích nemají klimatizaci. Areál obklopuje pěkná zahrada, zaměstnanci jsou milí a ochotní. Parkoviště pro hosty zdarma, wifi ve všech prostorách taktéž.
Se stravou v hotelu jsou hosté velmi spokojeni, nabídka je rozmanitá a chutná.
Oblázková pláž leží před hotelem, lehátka a slunečníky za poplatek. U velkého bazénu jsou k dispozici zdarma a jejich množství postačuje pro většinu hostů.
O zábavu se stará animační tým nebo můžete využít sportovních zařízení v hotelu i okolí. Tobogán by podle hotelu neměl být v sezoně 2014 v provozu.
Do městečka Tučepi dojdete během deseti minut, do Makarské procházkou přírodou během třičtvrtě hodiny. Nedaleko hotelu najdete též autobusovou zastávku a z Makarské jezdí autobusy do všech letovisek v okolí.
Místo je vhodné pro rodinnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>