HOTEL LABINECA

Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance a leží v klidném prostředí nedaleko města Gradac. Disponuje pokoji se starším vybavením. Rozměrově jsou v depandanci trochu větší. Většina pokojů má balkon. Hotelové parkoviště mohou hosté využívat zdarma, počet míst je omezený. Zaměstnanci se chovají většinou mile, najdou se ale i nepříjemné výjimky.
Stravu hodnotí hosté různě, přijde jim spíše málo rozmanitá a při pozdějším příchodu některé pokrmy již nejsou a nedoplňují se. Chuťově některým vyhovuje více, jiným méně. Jednou za týden se pořádá dalmatská večeře.
Na pláž vede z hotelu několik desítek schodů. Hostům s omezenou pohyblivostí nebo s kočárky to může vadit. Často si hosté stěžují, že pláž je velmi přeplněná. K dispozici je dále bazén, u kterého je však také jen omezený počet míst. Navíc hostům připadal v některých obdobích špinavý a neudržovaný.
O zábavu se stará animační tým.
Hotel leží v klidnějším prostředí a mimo hlavní sezonu se v okolí moc neděje. Je vhodný pro strávení klidné dovolené pro méně náročné hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>