HOTEL IMPERIAL

Hotel se nachází na okraji letoviska Vodice. Tvoří jej hlavní a vedlejší budova a několik depandancí. V úrovni pokojů jsou velké rozdíly – pokoje superior, které se nacházejí pouze v hlavní budově, mají klimatizaci a jsou renovované, moderně vybavené a čisté. Oproti tomu standardní pokoje se nacházejí převážně ve vedlejší budově, nemají klimatizaci a podle hostů je jejich vybavení zastaralé, jsou špinavé, malé, úklid tam probíhá pouze povrchově a nekvalitně a celkově působí špatným dojmem. Personál je spíše neochotný, v jídelně se dlouho čeká na pití.
Co se stravování týče, na výběr je z programů polopenze nebo all inclusive. Při polopenzi nosí pití číšníci, někdy si však dlouho počkáte než si vás všimnou. Při all inclusive si pro něj chodíte sami. Pro výdej pití v rámci all inclusive přes den je určen pouze jeden bar a od toho si pití nesmíte odnést pryč – ani k bazénu, ani na pláž. Co se kvality jídla týče, názory se různí, jedni jsou spokojeni se vším, jiní kritizují přílohy nebo nedostatek ovoce a dalším nevyhovuje nic.
Pláž se nachází cca 100 metrů od moře a tvoří ji oblázky a betonové plochy. Prostorově je převážně v sezoně nedostačující. V okolí se však dají najít menší přírodní pláže, některé s horším přístupem. Lehátka a slunečníky za poplatek, sladkovodní sprcha taktéž. O hotelovém bazénu (s mořskou vodou) se hosté nevyjadřují příliš dobře, potřeboval by zrenovovat. Lehátka u bazénu jsou též zpoplatněna.
Na hotelu se dá využít některé z klasických sportovních nabídek, na pláži se za poplatek provozují vodní sporty.
Do centra Vodice se dostanete po promenádě během několika minut, bývá tu velmi živo. Některým hostům vadí hluk z letoviska, který je slyšet až k hotelu do pozdních hodin.
Celkově toto ubytování hosté doporučují spíše velmi nenáročným klientům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>