HOTEL CORINTHIA

Hotel leží na ostrově Krk nedaleko městečka Baška. Tvoří jej tři vzájemně propojené části. Pokoje se průběžně opravují a modernizují a jsou čisté. Parkovné u hotelu vyjde na 2 € denně. Wifi je dostupná zdarma téměř po celém hotelu. Personál se snaží a na požadavky reaguje rychle.
Co se gastronomie týče, převládá spokojenost. Hosté mají polopenzi, což v tomto hotelu znamená, že obdrží k večeři zdarma nápoje (víno, pivo, nealko). Výběr je široký ve všech ohledech a chuťově si také každý najde to svoje.
Na oblázkovo-písečnou pláž dojdete po cca 100 metrech. Podle hostů bývá velmi plná, ale v okolí se dá najít mnoho dalších menších pláží, kde budete mít soukromí. Dostupné jsou jak pěšky, tak třeba loďkami. Vyznavači naturismu najdou dva kilometry od hotelu nudistickou pláž.
V areálu mají hosté kromě animačních programů možnost využít nabídek sportovního vyžití nebo wellness centra. V okolí se vyskytuje množství turistických stezek.
Hotel je vhodný pro rekreanty všech věkových kategorií, kteří hledají klidnější dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>