HOTEL & APARTMÁNY CAESAR PALACE BEACH

Hotel leží u pláže na okraji letoviska Sveti Vlas. Disponuje prostornými pokoji s částečně opotřebovaným vybavením. Personál se snaží být milý, reakce na případné reklamace však na sebe někdy nechává čekat.
Názory na nabízenou stravu jsou různé, během sezony dobré. Ke konci i kvůli menšímu počtu hostů není tak rozmanitá a na přípravě si nedávají tolik záležet.
Na písečnou pláž přímo před hotelem se dostanete po sejití několika schůdků. Do moře se svažuje postupně a je tak vhodná i pro děti. Lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek. U bazénu jsou zdarma a v dostatečném množství.
V sezoně probíhá během dne animace, při pozdějším pobytu se hosté musí zabavit sami. V blízkém okolí není moc možností nákupů kromě několika malých obchůdků se základními potřebami. Autobusové spojení do okolních letovisek je ale dobré.
Hotel navštěvují o prázdninách rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>