HOLIDAY INN RESORT

Jedná se o resort ležící na pobřeží Mrtvého moře v příjemné zahradě. Disponuje pěknými moderně vybavenými pokoji, které jsou čisté. Wifi i na pokojích zdarma, personál je milý a ochotný.
V základu jsou snídaně bufetovou formou, je možné přikoupit si večeře. Většina hostů je s nabídkou a kvalitou pokrmů spokojená. Najdou se ale i tací, kteří si na pětihvězdičkový hotel představují něco lepšího. Najdete zde několik restaurací. Podle hostů jsou docela drahé. Hotel leží stranou od jakéhokoliv většího centra, takže jsou hosté odkázáni pouze na to, co se nabízí zde.
Hotel má jako jeden z mála přímý přístup do Mrtvého moře. Lehátek a slunečníků najdete na pláži dostatek a jsou zdarma. Vyskytuje se tu množství kamenů, proto je vhodná obuv do vody.
V areálu jsou k dispozici čtyři bazény, fitness centrum, wellness centrum a několik obchodů. Někteří si stěžují na poměrně hlasitou hudbu, která hraje po většinu dne. Další možnosti zábavy nebo výletů jsou vzhledem k poloze hotelu možné jen s pronajatým automobilem nebo na hromadných výletech.
Hotel navštěvují hosté všech věkových kategorií, většinou jako několikadenní zastávku během poznávacích cest.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>