HILTON TABA

Hotel se nachází u hranic s Izraelem a tvoří jej hlavní budova a bungalovy rozmístěné v zahradě. Velikost a vybavení pokojů závisí na tom, kde se hosté ubytují. Personál je snaživý a úrovní služeb se snaží co nejlépe přiblížit standardu pětihvězdičkových hotelů.
Stravu si klienti chválí, uspokojuje je výběr, množství, rozmanitost i chuť.
Hotel disponuje dvěma plážemi – menší, s korálovým podložím a vstupem přes molo a větší, s písčitým pozvolným vstupem. V moři jsou tak ideální podmínky jak pro koupání a plavání, tak pro šnorchlování a potápění spojené s pozorováním podmořského života.
K příjemnému strávení volného času nabízí hotel různé animační a večerní programy a sportovní aktivity. Jeho polohu však oceňují především lidé, kteří se chystají vydat na výlety do sousedního Izraele. Ty jsou však poměrně drahé.
Dále lze hotel doporučit klientům, kteří hledají odpočinkovou dovolenou a nevyhledávají zábavu velkých turistických středisek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>