HILTON SHARM DREAMS

Hotelový resort je komplexem mnoha vilek rozmístěných v zahradě. Standardně vybavené pokoje jsou prostorné a čisté. Personál hodnotí mnozí hosté jako poněkud nervózní a nepřátelský.
Strava přijde klientům průměrná, někdy špatně ochucená. Zklamalo je, že v nabídce jsou víceméně evropská jídla a z místní kuchyně nemají co ochutnat. Restaurace, ve které stravování probíhá, je umístěna ve vedlejším hotelu.
K pěkné čisté pláži, která je od hotelu vzdálena cca 400 metrů, se dostanete přes silnici a zahradu sesterského hotelu. Konzumace v plážovém baru se platí zvlášť, nespadá do AI.
Návštěvníkům je k dispozici několik bazénů a další běžné zábavní a sportovní vyžití. Kousek od hotelu se již nachází centrum střediska Naama Bay se svou bohatou nabídkou restaurací, obchodů a možnostmi noční zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>