HILTON MAURITIUS RESORT & SPA

Resort tvoří dvou a třípatrové budovy a nachází se na západním pobřeží přímo u pláže. Ubytování nabízí v prostorných pokojích, které jsou útulně zařízené a v dobrém stavu. Zaměstnanci mají svoji práci rádi, k hostům se chovají mile a vše řeší s úsměvem. Celý areál je vzorně uklizený.
Hotel poskytuje pouze polopenzi, na výběr je z několika restaurací a strava v nich hostům chutná. Oceňují nabídku specialit místní kuchyně. Menu se neopakuje a vždy je možnost vychutnat si jídlo venku na terase. Pití je zde extrémně drahé (např. voda 1 litr 4 Eura, pivo 10 Euro).
Pláž je menší, čistá, vhodná pro šnorchlování. Doporučuje se obuv do vody, protože jsou na ní úlomky korálů, mušlí, mořští ježci.. Při procházce po pláži po jednom kilometru dojdete k zálivu s delfíny.
V hotelu probíhá animační program, večer vystupuje živá kapela. Během roku 2013 se v jedné části hotelu buduje nový bazén. K malému centru s několika obchůdky a restauracemi se dá dojít po půlhodině. V případě nutnosti je v hotelu přítomen lékař.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>