HAPPY LIFE VILLAGE

Příjemný hotelový komplex tvoří několik vilek a leží u vlastní, písčité pláže ve středisku Dahab. Z jedné strany jej lemuje Sinajské pohoří. Je perfektně uklizený, pokoje jsou v dobrém stavu a zařízené vším potřebným. Úroveň a profesionalitu personálu si hosté chválí.
Taktéž stravu – rozmanitá, chutná, kvalitní, při přípravě používají kuchaři rukavice.
Na hotelové písčité pláži je vždy dostatek lehátek a slunečníků. Z mola se lze jednoduše dostat k místnímu útesu a při šnorchlování objevovat podmořský svět. Hotel má také vlastní potápěčskou základnu. Animační programy, které probíhají přes den, jsou klidné a nikoho neruší. K dispozici je také několik bazénů, jeden dokonce se skluzavkami. Centrum Dahab s obchůdky je vzdáleno 7 km.
Dovolenou zde lze doporučit všem, kteří hledají klid a ocení příjemnou, až rodinnou atmosféru ubytování. Dle hostů si zaslouží rozhodně více než tři hvězdičky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>