HAPPY ELEGANT

Hotel leží 8 km od Alanye a od pláže jej odděluje místní komunikace. Co se ubytování týká, pokoje jsou sice poměrně moderně vybavené, někteří hosté by však uvítali lepší úklid. Zaměstnance a jejich přístup hodnotí hosté též rozdílně.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Nabídka je celkem dobrá a pestrá, mezery má hotel však v oblasti čistoty a hygieny v prostorách jídelny. Stoly, židle, nádobí a příbory bývají špinavé a jídelna je někdy přeplněná.
Cesta na pláž vede podchodem pod místní komunikací. Pokrývá ji směs písku a oblázků. Lehátka a slunečníky jsou již staršího data, využívat se mohou zdarma. Vstup do vody není moc vhodný pro děti.
Probíhají zde animační programy a večerní představení. Pro děti tu jsou skluzavky a tobogán. Součástí vybavení je i fitness.
V okolí najdete nákupní možnosti, lepší výběr pak v Alanyi, výhodně se dá cestovat místní dopravou.
Podle hostů je co zlepšovat, především v prostorách a organizaci v jídelně. Většina návštěvníků přijíždí z Ruska. Hotel je vhodný pro méně náročné, výhodou je nižší cena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>