H10 BLUE MAR

Hotel se nachází na klidném místě přímo na pláži a ubytovává pouze občany starší 16 let. Jeho pokoje jsou dostatečně prostorné a moderně vybavené. V celém areálu je udržována čistota a personál je ochotný a milý.
Se stravou jsou hosté spokojeni, je chutná, rozmanitá a kvalitní.
Na pláž je to z hotelu kousek, hotelu však nepatří, slunečníky a lehátka za poplatek. Vzhledem k tomu, že v okolí se stále přistavuje, začíná se pomalu zaplňovat. Moře je čisté a průzračné, lze tu pozorovat rybičky, takže si zde užijí i milovníci šnorchlování.
V hotelu neprobíhají žádné animační programy. Centrum Camp de Mar je vzdáleno několik málo pěších minut, ale téměř nic tu nenajdete, za nakupováním a restauracemi je lepší se vydat do osm kilometrů vzdálené Paguery.
Ubytování zde oceňují především ti, kteří si jednou odpočinout a vykoupat se v krásném moři a nepotřebují celodenní zábavu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>