GYPSOPHILA HOLIDAY VILLAGE

Resort leží ve vesničce Okurcalar. Jeho výhodou je, že pokoje má rozmístněy po mnoha vilkách, takže celý areál působí útulněji a člověk tu najde víc soukromí. Disponuje moderně zařízenými pokoji, čistota je tu samozřejmostí. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování nabízí formou all inclusive. Nabídka je velmi pestrá a rozmanitá, každý den se objevuje něco nového. Hostům zde velmi chutná a se stravou jsou jednoznačně spokojeni. Jednou za pobyt je po předchozí rezervaci možná večeře v a la carte restauraci.
Pláž leží před hotelem. Lehátka a slunečníky mohou hosté využívat zdarma. Pláž se však směrem k moři stává více oblázkovou a kamenitou, takže je nutná obuv do vody. Navíc se dno prudce svažuje, rodiče s malými dětmi by měli být opatrní. K jednoduššímu vstupu přímo do moře slouží molo.
O zábavu se během dne stará tým animátorů, k dispozici je sportovní zázemí. V hotelu najdete dva bazény, oba mají skluzavky, které jsou v provozu v dané hodiny.
Několik set metrů od hotelu najdete Alara grand bazar, kde si můžete vybrat zboží v několika desítkách obchodů. Za návštěvu stojí Alanya i Side, které jsou vzdáleny cca 30 km.
S hotelem i jeho službami jsou hosté velmi spokojeni a někteří se vracejí opakovaně. Vhodný je díky mnoha možným aktivitám pro rodiny s dětmi i pro páry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>