GRAND SEAS HOSTMARK

Areál komplexu leží na pláži u menšího zálivu a tvoří jej mnoho jednopodlažních vilek. Nabízí ubytování v prostorných pokojích, které jsou jednoduše, ale dostatečně zařízené.
Někteří náročnější hosté mají výhrady k úklidu veřejných prostor, převážně jídelny. Strava je hodnocena jako ne příliš rozmanitá, někomu přijde málo kořeněná, což jiní ovšem vítají. Při plné obsazenosti hotelu se stává, že klienti čekají na uvolnění stolu.
Pláž je čistá, moře se svažuje velmi pozvolně, což ocení převážně rodiče s dětmi. Místo je vhodné ke šnorchlování, neboť v blízkosti se nachází menší korálový ostrůvek.
Hotel nabízí klientům své animační programy, které však hosty moc nenadchly. Lidé, kteří hotel navštěvovali v minulosti bohužel zkonstatovali, že kvalita poskytovaných služeb pozvolna klesá. Méně nároční turisté odjíždějí spokojeni. Národnostní složení návštěvníků je pestré.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>