GRAND SANTANA

Hotel se nachází nedaleko Alanye ve středisku Mahmutlar. Disponuje standardně vybavenými příjemnými pokoji, které jsou čisté a dostatečně prostorné. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování probíhá v programu all inclusive a s rozmanitostí a kvalitou nabídky jsou hosté spokojeni. Některým náročnějším přijde, že se opakuje pouze s malými obměnami. Jiní si však nemají na co stěžovat. V hlavní restauraci bývá sice plno, ale místo se nakonec vždy najde. Leží v posledním patře a je z ní hezký výhled po okolí.
Pláž leží přes místní komunikaci a přístupná je podchodem. Najdete na ní dostatek lehátek i slunečníků, které jsou k dispozici zdarma. Hotel na pláži vystavěl molo, na kterém se dá taktéž ležet na lehátkách. Moře je čisté, teplé, s pozvolným písčitým vstupem.
O zábavu se stará animační tým, který organizuje programy pro děti i dospělé. K dispozici je fitness nebo sauna. Pro děti je tu bazén se skluzavkami.
V okolí najdete menší obchůdky, lepší možnosti nakupování jsou v Alanyi, která leží 10 km od hotelu a kam se dostanete autobusem nebo dolmuši. Jednou týdně se poblíž hotelu pořádají trhy.
Jezdí sem především mladší hosté, a to kamarádi nebo rodiny. Hodně návštěvníků je z Ruska, chovají se však slušně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>