GRAND PARADISE PLAYA DORADA

Hotel leží přímo na pláži Dorada. Co se pokojů týče, mnoho hostů se shodne na tom, že jsou starší, tu a tam se vyskytne plíseň a je v nich slyšet hluk z venku. Personál je většinou milý, ale najdou se i výjimky.
Stravu hodnotí spíš jako průměrnou – není nejhorší, ale nenadchne. Přesto nikdo neodchází hladový a někdo si vyloženě pochutná. Výběr zákusků dobrý, u večeře možnost pozorovat západ slunce. Nápoje se zdají přeslazené, žádné čerstvé šťávy.
Pláž denně uklízejí, lehátka jsou opotřebovaná. Animační tým hotelu hodnotí hosté jako příšerný a neprofesionální. V nabídce je mnoho sportovních aktivit v hotelu i na pláži, poblíž leží golfové hřiště.
O víkendu přijíždí mnoho místních, takže hotel bývá plný a hlučný. 200 metrů od hotelu se nachází Playa Dorada Plaza, kde je malý supermarket a několik obchůdků se suvenýry, kryté hřiště s wifi zdarma, 15 minut chůze směrem kolem golfového hřiště je autobusová zastávka, ze které jezdí autobusy do více směrů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>