GRAND HOLIDAY RESORT

Rozlehlý hotelový areál se nachází 3 kilometry od města Chersonissos. Ubytování nabízí v pěkných čistých pokojích, které jsou rozmístěny v několika domcích v zahradě. Personál je milý a vstřícný.
Stravování poskytuje v programu polopenze nebo all inclusive. Nabídka hostům přijde rozmanitá i chutná. Jediné co některým chybělo bylo více ryb a mořských specialit. K dispozici je i pizzerie a a la carte restaurace.
Písečná pláž s oblázky leží asi 400 metrů od hotelu. Je malá a celkově se hostům moc nelíbila. V areálu najdou několik bazénů.
Během dne probíhá pestrý animační a sportovní program. Kromě těchto aktivit můžete navštívit fitness, zahrát si tenis nebo zkusit některý z vodních sportů. Pro uvolnění je tu wellness centrum. Večer se pořádají různé programy. Pro děti je tu dobré zázemí. V jednom z bazénů najdete skluzavky.
Hotel leží na klidném místě, pro spojení s okolím slouží autobusová zastávka, která stojí 30 metrů od hotelu. V areálu najdete minimarket.
Resort je vhodný pro rodiny s dětmi, o které tu je dobře postaráno ale i pro páry, které tu najdou klid. S úrovní služeb jsou hosté spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>