GRAN BAHIA PRINCIPE LA ROMANA

Resort se nachází v zátoce stranou od veškeré civilizace a tvoří jej vilky rozmístěné v tropické zahradě. Disponuje prostornými čistými pokoji s kvalitním vybavením. Zaměstnanci se většinou snaží a jsou milí.
Strava je dostatečně rozmanitá a chutná, ale v bufetové restauraci bývá podle hostů pouze vlažná. V a la carte restauracích, které je možné po předchozí rezervaci navštívit třikrát týdně, je vše v pořádku. Nápoje hostům připadají spíše průměrné kvality.
Pláž, resp. moře je to, co zde vadí hostům nejvíce. Moře je zde kalné a zabarvené do hněda a vůbec nepřipomíná Karibik. V deseticentimetrové hloubce téměř není vidět na dno. Je zde dost komárů. Pláž pravidelně uklízejí.
Během den i večer probíhají animační nebo kulturní programy, sportovní nabídka je taktéž k dispozici. Programy bývají někdy příliš hlučné. Kvalita některých vystoupení hosty příliš neoslnila.
Nejbližší město je vzdáleno kolem 15 kilometrů, pobyt zde je tedy vhodný pro lidi, kteří hledají převážně odpočinek a nevadí jim, že moře není to, co by člověk od Karibiku očekával. Služby a hotel celkově jsou na dobré úrovni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>