GRAN BAHÍA PRINCIPE CAYO LEVANTADO

Luxusní hotel leží na ostrově u zálivu Samana a ubytovává pouze klienty starší 18 let. Je určen pro náročné klienty, tomu také odpovídá úroveň ubytování a služeb. Vše se nachází ve výborném stavu, personál je milý a vstřícný.
Strava odpovídá úrovni pětihvězdičkového hotelu, bohatý výběr, speciality, tematické večery, chutné pokrmy a koktejly, vše na co si člověk vzpomene.
Na ostrově jsou k dispozici tři pláže, z toho dvě soukromé hotelové a jedna veřejná (Bacardi beach), na kterou po poledni přijíždějí hosté z pevniny. I přesto je na ní vždy dostatek místa a lehátek. Samozřejmá je čistota ve všech prostorech.
Během dne probíhá animační program, využít můžete nabídky vodních sportů nebo aktivit na hotelu, v bazénu je možno vyzkoušet zdarma základní lekci potápění. Hotel též pořádá dobře organizované svatební obřady.
Nákupní možnosti jsou pouze v hotelových krámcích, do městečka Samaná vypravuje hotel každou hodinu zdarma lodní shuttle. V hotelu lze zdarma využívat wifi připojení, též na pokojích.
Dovolená zde je vhodná především pro páry hledající klid a romantiku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>