GRAN BAHIA PRINCIPE CAYACOA

Hotel leží na skále nad zátokou Samaná a je z něj nádherný výhled na celé městečko nebo záliv. Disponuje dostatečně velkými pokoji, které jsou čisté a vybavené vším potřebným. Personál je velmi milý a ochotný a usměvavý i bez spropitného. Jedna z mála výtek, kterou mají téměř všichni hosté je, že za trezor na pokoji se doplácí, cca 4 USD denně.
Stravu si hosté chválí, každý večer se připravují pokrmy na jiné téma, všeho je dostatek a všem chutná.
Hotel má dvě pláže – obě jsou poměrně malé, ta menší bývá znečištěna a moře není jak je v Karibiku zvykem tyrkysově modré, ale tmavější a dohněda. Během dne probíhá animační program a v nabídce jsou i různé možnosti sportovního vyžití. Kdo chce poznat kromě hotelového areálu i okolí, může využít zdarma služeb hotelového shuttle busu, který pravidelně každou hodinu vyjíždí do městečka Samaná nebo tam dojít během 15 minut pěšky. Najde zde mnoho obchůdků se suvenýry, restaurace atd.
Od května 2013 ubytovává pouze osoby starší 16 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>