GRAN BAHIA AKUMAL

Resort leží na klidném místě v rozlehlé tropické zahradě přímo u pláže. Skládá se ze třech hotelů – Tulum, Akumal a Coba. Prostorné pokoje s částečně starším vybavením jsou rozmístěny v třípatrových vilkách. Vše je však v dobrém stavu. Zaměstnanci jsou vstřícní a milí.
Strava se podává v programu all inclusive, který je dostupný 24 hodin denně. Každý z hotelů má svou hlavní bufetovou restauraci a několik dalších a la carte. S kvalitou a chutí pokrmů jsou hosté spokojeni. Také koktejly připravují z kvalitních surovin.
Pláž pokrývá bílý jemný písek a místa je na ní dost pro všechny. Také lehátka a slunečníky zde najdete ve vysokém počtu. Nedaleko mají hosté možnost šnorchlování u útesu.
V celém areálu se přes den koná mnoho zábavných programů a využít můžete různých sportovních zařízení včetně golfového hřiště nacházejícího se u hotelu. Po areálu jezdí v průběhu celého dne vláček, díky čemuž se dostanete rychle z jednoho konce na druhý.
Nákupní možnosti pouze v resortu. Výhodná je poloha vzhledem k blízkosti výletních cílů Tulum, Akumal, Xel-ha nebo Xcaret.. Místní sběrnou dopravou se tam dostanete za výhodné ceny.
Resort je vhodný pro prožití exotické dovolené pro všechny kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>