GOLDEN CLUB CABANAS

Hotel leží v přírodní rezervaci Ria Formosa nedaleko vesničky Tavira v oblasti Algarve. Ubytování nabízí v prostorných pokojích. Část prošla rekonstrukcí a část na ni teprve čeká. Úklid probíhá bez problémů, zaměstnanci jsou ochotní a vstřícní.
Stravování all iclusive, nabídka je poměrně pestrá, radost budou mít převážně milovníci ryb a mořských plodů.
Při cestě na pláž musíte absolvovat převoz loďkou přes místní říčku a pak cca 400 metrů dlouhou procházku přírodou. Plavba trvá cca 5 minut a je zdarma. Pláž je sedm kilometrů dlouhá, opuštěná, s bílým pískem a pozvolným vstupem, bar ani toalety na ní nenajdete. Lehátka a slunečníky za poplatek. Oceán bývá studenější.
Pořádají se tu animační programy a k dispozici je bohatá nabídka sportovních zařízení. Součástí je také spa centrum určené k relaxaci.
Hotel leží na klidném místně, do vesničky Tavira je to cca 6 kilometrů, autobusová zastávka nedaleko. V okolí najdete obchůdky i restaurace a promenádu.
Hotel je vhodný pro klidnější rodinnou dovolenou spojenou s pěkným koupáním.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>