GLORIA MARIS

Hotel leží na klidnějším místě u uzounké pláže asi kilometr od městečka Agios Sostis. Své hosty ubytovává v poměrně prostorných běžně vybavených pokojích. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování nabízí jako snídaně nebo polopenzi. Podle hostů by nabídka mohla být rozsáhlejší a po pár dnech se kompletně opakuje. Proto doporučují zarezervovat pouze snídaně a na večeře docházet do okolních taveren.
Pláž přímo u hotelu je velmi úzká a podle hostů na ni často připlouvají řasy či mořská tráva. Kousek dál už najdete širší pláž. Lehátka a slunečníky u hotelu zdarma.
Přes den neprobíhá žádná organizovaná zábava, večer několikrát týdně vystupuje zpěvák nebo se pořádá řecký večer. Toto trvá cca do půlnoci a některé hosty to může rušit.
V okolí není moc možností nákupů, větší středisko Agios Sostis leží asi kilometr daleko a do centra Laganasu je to asi tři kilometry.
Hotel je vhodný pro strávení klidné dovolené, doporučuje se pronajmout si automobil pro prozkoumání ostrova.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>