GLADIOLA STAR

Hotel leží v rušném centru Zlatých Písků. Pokoje jsou jednoduše zařízené, podle mnohých se v koupelně vyskytuje plíseň a tapety na zdech jsou špinavé a potrhané. Personál je z části milý a z části nepříjemný.
Stravu hosté spíše kritizují, chuťově a kvalitativně je neoslovila. Líbí se jim akorát výběr salátů, jinak jim nabídka přijde fádní a doporučují jíst v restauracích v okolí.
Na pláž je to přes silnici, lehátka a slunečníky za poplatek. Pláž bývá přeplněná. Hosté upozorňují, že jim byl slibován plážový bar v rámci all inclusive zdarma, ale žádný takový tam neexistoval, resp. byl zrušen.
Bavit se je možné v okolí v některém z mnoha barů nebo diskoték.
Většinu návštěvníků tvoří mladí, kteří jedou převážně za nočním životem, takže na hotelu bývá velmi rušno celých 24 hodin. Tito hosté jsou zde spokojeni. Není vhodný pro rodiny s dětmi a starší občany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>