GALOMAR A GALOSOL

Resort stojí na útesu nad mořem a skládá se z hotelů Galomar a Galosol. Galomar disponuje standardními pokoji s částečně starším vybavením, Galosol zrenovovanými pokoji s novějším vybavením. Hosté mohou užívat zařízení obou hotelů. Personál je milý a vstřícný.
Snídaně i večeře se podávají bufetovým způsobem v restauraci hotelu Galosol. S rozmanitostí i chuťově jsou hosté spokojeni.
Ke koupání je k dispozici terasa s bazénem se sladkou i s mořskou vodou. Z terasy je vstup do moře přes žebřík či po schůdcích. Je zde podmořská rezervace.
Volný čas můžete trávit využitím některé z nabídek sousedního Sporthotelu Galosol, kde najdete například fitness, multifunkční halu, lezeckou stěnu, půjčovnu horských kol, potápěčskou školu a mnoho dalšího, k odpočinku může posloužit wellness centrum. Pořádají se zde denní i večerní animační programy a představení.
Do centra městečka Canico je to necelé tři kilometry. Do Funchalu nebo dalších míst se můžete pohodlně dostat místní dopravou.
S pobytem zde jsou hosté velmi spokojeni, hotel doporučují pro strávení aktivní dovolené v pěkném hotelu s kvalitními službami a dobrým jídlem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>