GAIA ROYAL VILLAGE

Hotel se nachází 3 km od letoviska Mastichari poblíž pláže. Ubytování nabízí v pokojích se starším vybavením rozmístěných v bungalovech v zahradě. Personál je milý a vstřícný.
Stravování probíhá formou all inclusive. Podle hostů by mohla nabídka být rozmanitější. Jednou týdně se pořádá řecký večer.
Pláž je podle polohy jednotlivých bungalovů vzdálena 50 – 300 metrů. Je prostorná a písčitá, lehátka a slunečníky za poplatek.
Přes den i večer probíhají animační a sportovní programy. Pro děti je tu od poloviny června do poloviny září program v češtině a hřiště. Večer se pořádají různá vystoupení. Ze sportovního vyžití zde najdete klasiku – fitness, tenis, beach volejbal.
Do nejbližšího většího letoviska Mastichari je to cca 4 km, autobusová zastávka je vzdálena 500 metrů. Z té se dostanete i do hlavního města Kós a dalších okolních letovisek. V bližším okolí najdete pouze minimarket s potravinami a základními potřebami.
Místo je vhodné pro klidnější dovolenou a spíše pro méně náročné hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>