FUN CITY MAKADI & AQUAPARK

Resort se nachází asi 800 metrů od pláže, od které jej odděluje sesterský hotel Serenity Makadi Beach Hotel. Disponuje běžnými pokoji, ve kterých nechybí nic pro strávení příjemné dovolené. Personál se snaží hostům pobyt co nejvíce zpříjemnit.
Názory na stravu se různí, často je však zmiňována malá rozmanitost s podobnost si většiny pokrmů.
Na písčitou pláž se může člověk dostat procházkou nebo využít zdarma hotelového shuttlu. Podle hostů však moc hezká není, vstup do vody buďto přes korály nebo po molu. Často se tu vyskytuje silný vítr nebo vlny, takže je vstup do moře kvůli nebezpečí poranění omezen a tím pádem si člověk neužije ani podmořského světa.
Hlavním lákadlem hotelu je jeho aquapark, který ocení děti i dospělí. K dispozici je velké množství skluzavek, takže ani při plné obsazenosti hotelu se netvoří fronty. Dále probíhají po celý den animační programy a využít se dá různých sportovních nabídek.
Do Hurghady je to necelých 40 kilometrů, kromě poměrně drahých taxíků se tam dá dopravit autobusem.
Tento hotel potěší především rodiny s dětmi, pro které je tu připraveno mnoho atrakcí a určitě se nebudou nudit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>