FREE BEACH HOTEL

Areál tvoří vilky postavené v mírném svahu v pěkné zahradě. Přímo před ním se nachází dlouhá písčitá pláž. Hosty ubytovává ve dvou kategoriích pokojů, jejichž vybavení je stejné, liší se pouze službami navíc u pokojů typu Superior. Zaměstnanci jsou milí.
Strava probíhá formou plné penze s nápoji (voda a víno k hlavním chodům). K dispozici je restaurace Il Centrale, pro klienty Superior navíc restaurace Moby Dick umístěná přímo na pláži. Snídaně jsou skromnější, ostatní chody dobré, ve vyhovujícím množství a rozmanitosti.
Dlouhá a široká písečná pláž leží přímo před hotelem, lehátka a slunečníky od třetí, resp. druhé řady zdarma. Při koupání v bazénu se musí povinně nosit koupací čepice. Bazén má pauzu 13:00 – 15:30. Také prý u něj nejsou k lehátkům k dispozici slunečníky.
Animační program probíhá v italštině a některým hostům přijde zbytečně hlučný. Hosté mohou využít různých sportovních nabídek nebo služeb nově vybudovaného thalasso centra.
Městečko Costa Rei s obchody, restauracemi a kavárnami v docházkové vzdálenosti.
Lokalita je vhodná pro strávení poklidné dovolené na pěkné pláži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>