FRAMISSIMA GOLF BEACH

Hotel leží u pláže na ostrově Djerba. Disponuje pěknými, běžně vybavenými čistými pokoji. Zaměstnanci se snaží a jsou milí, ale domluva jinak než ve francouzském jazyce s nimi bývá někdy obtížná.
Stravování nabízí v programu all inclusive. Nabídka je chutná a i docela rozmanitá. Hostům vadí, že se jedná spíše o plnou penzi s nápoji, protože svačiny jsou pouze odpoledne a nabízejí se jen sušenky. Konají se tematické večery.
Pláž leží před hotelem. Je pěkná, ale často sem připlouvá mořská tráva. Většinou ji personál odklidí. Na vstupu se vyskytují i kameny, tak je vhodný obuv do vody. O několik metrů dál najdete kus pláže, kam tráva neplave a vstup je písčitý. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
Animační program je pestrý a animátoři milí. Najdete zde fitness a další možnosti sportovního vyžití. Součástí je také malé spa centrum.
V okolí najdete omezené možnosti nakupování. Městečko Midoun je vzdáleno 7 km.
Hotel navštěvují především páry a rodiny a kategorii 3* podle nich zcela odpovídá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>