FOUR VIEWS OASIS

Hotel se nachází na klidném místě na okraji rybářské vesničky mezi mořem a promenádou. Co centra vesnice Canico je to 2 km. Ubytování nabízí v příjemně a moderně vybavených pokojích. Studia a apartmány mají navíc kuchyňský kout. Zaměstnanci jsou přátelští a ochotně poradí.
Stravování probíhá formou bufetu a na výběr je snídaně nebo polopenze. Strava je kvalitní a rozmanitá.
Menší pláž s kameny u hotelu, na konci promenády najdete i malou písečnou. Doporučuje se obuv do vody. V areálu najdete též bazén s mořskou vodou.
Volný čas můžete strávit ve fitness nebo v novém spa centru. Najdete tu i školu potápění.
50 metrů od hotelu stojí autobusová zastávka, ze které se dostanete do 12 km vzdáleného Funchalu. Do něj vypravuje hotel též několikrát denně zdarma svůj autobus. 2 km od hotelu je podmořská rezervace. Poblíž jsou restaurace i malé obchůdky, více jich pak leží ve 2 km vzdálené vesnici Canico.
S polohou hotelu, jeho službami i kvalitou ubytování a stravy jsou hosté velmi spokojeni. Navštěvují jej především lidé středního a vyššího věku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>