FODELE BEACH & WATERPARK HOLIDAY RESORT

Resort stojí osamoceně v prudším svahu u pláže Fodele. Vesnička stejného jména leží ve vzdálenosti 3,5 km. Resort se skládá z několika budov. Disponuje běžně vybavenými pokoji. Personál je milý a vstřícný.
Stravování probíhá formou all inclusive. Nabídka je pestrá a chutná, k dispozici hlavní a dvě a la carte restaurace.
Písčitá pláž je poměrně prostorná, na vstupu do moře se vykytují oblázky. Lehátka a slunečníky zdarma a v dostatečném množství.
Přes den i večer probíhají animační programy. V horní části resortu najdete aquapark s několika skluzavkami a tobogány. V dolní pak hlavní bazén.
V areálu najdete minimarket. Další možnosti nákupů jsou v malém množství ve vesničce Fodele, více v 8 km vzdáleném Agia Pelagia.
Při výběru tohoto hotelu je vzhledem k poloze v kopci nutné počítat s velkým množstvím schodů, nedoporučuje se tedy hůře se pohybujícím občanům. Dále je třeba vzít v potaz polohu – v pěší vzdálenosti není kam se podívat a je nutné využít autobusy, taxíky nebo si půjčit auto. Výhodou je vlastí aquapark.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>