FLAMINGO RESORT

Hotel leží v klidné lokalitě u pláže a obklopuje jej pěkná zahrada. Ubytování nabízí v pokojích různých kategorií. Kvalita vybavení se liší, záleží na kategorii a konkrétním pokoji. V některých pokojích si hosté stěžují na zápach z místní čističky. Pokoje se denně uklízejí, personál je milý.
V oblasti stravování hodnotí hosté snídaně jako málo rozmanité, podávají se formou bufetu. Oproti tomu večeře nabízí výběrem z menu hosté jsou s nimi v podstatě spokojeni.
Písečná pláž leží před hotelem. Jemný písek je však pouze na pláži, na vstupu do vody a ve vodě se na dně nacházejí spíše kameny, takže se doporučuje obuv do vody. Plážová křesílka mají hosté k dispozici zdarma, lehátka za poplatek. U bazénu zdarma.
Ze sportu si můžete zahrát tenis nebo navštívit fitness centrum, najdete tu i minigolf.
Hotel leží na odlehlém místě, pro výlety se doporučuje pronájem automobilu. Autobusová zastávka leží nedaleko hotelu, ale ve večerních hodinách nejezdí z okolních měst nic nazpátek.
Pobyt zde je vhodný pro odpočinkovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>