FILERIMOS VILLAGE

Hotel se nachází asi 1,5 km od centra letoviska Ialyssos a 700 metrů od pláže. Disponuje pokoji a studii s běžným vybavením staršího data. Klimatizace za poplatek. Personál je většinou milý, někteří působí přepracovaně a tím pádem ne tak vstřícně.
Strava si můžete vybrat v programu polopenze nebo all inclusive. Některým hostům přijde dostatečně pestrá, jiní nadšení nejsou.
Na pláž je to po místních cestách kolem deseti minut chůze. Je spíše oblázková. V této oblasti se často vyskytuje silný vítr a moře je tím pádem rozbouřené.
Probíhají zde animační programy a ze sportovních možností tu najdete stolní tenis, tenis nebo víceúčelové hřiště. Jednou týdně se pořádá řecký večer.
V areálu najdete minimarket, taverny a bary začínají po 400 metrech. Okolní vesničky jsou vzdáleny kolem dvou kilometrů, hlavní město 8 km. Autobusová zastávka nedaleko hotelu.
Hotel je vhodný pro méně náročné hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>