FEYE PINARA

Hotel leží v mírném kopci, na pláž je to asi 200 metrů a do města Bodrum 25 km a do Turgutreis cca 5 km. Disponuje moderně vybavenými pokoji o dostatečné velikosti. Někteří hosté měli problém s úklidem, jiní byli se vším spokojeni. Doporučují si rezervovat pokoj s výhledem na moře. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování nabízí jako all inclusive. Podle většiny hostů je nabídka pestrá a všem chutná. Ruší je pouze horší čistota na jídelně a někdy ne úplně čisté nádobí.
Na pláž sejdete ze svahu po 200 metrech. Můžete se svézt i minibusem, který jezdí každou půlhodinu. Celkově je pláž příliš malá, ne vždy uklizená. Lehátka a slunečníky zdarma a najdete je též na molu. Vstup do moře je mírný a písčitý.
Během dne probíhají animační programy, které doprovází zbytečně hlasitá hudba. Najdete zde tenisové kurty, fitness nebo saunu. Fitness je podle hostů staré a nepoužitelné.
V okolí je pustina, autobus do Turgutreis staví za hotelem.
Místo je vhodné pro odpočinkovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>